Opinie o produkcie

Skuteczny i bezpieczny

Nasza suczka Bajka to bardzo żywiołowy kundelek. Spacer z nią to prawdziwa przygoda (zwłaszcza dla niej), choć nierzadko trasa biegnie tymi samymi ulicami. Waży ok. 8 kg, ale entuzjazm ma znacznie silniejszy niż przewidzieli producenci smyczy wielu producentów. Dopiero smycze Flexi spełniły jej oczekiwania. Nie dość że same się zwijają, to można je obsługiwać jedną ręką i wyhamować psa, gdyby za bardzo zbliżył się do ulicy. Smycz dla psa Flexi Vario to również bardzo wytrzymała konstrukcja – tak jak zapewniono nas w sklepie, służy nam już od 2 lat i nadal nie widać by miała dość. Bajka bardzo ją lubi, gdyż może dzięki niej swobodnie sobie biegać, nie czując zbytnio oporu taśmy, a my wiemy, że nie oddali się dalej niż na 5 metrów (choćby nie wiem jak starała się ciągnąć). Poza tym smycze Flexi posiadają możliwość rozdzielenia na dwa pieski jednej linki oraz doczepiany pojemnik na woreczki lub smakołyki. Satysfakcja gwarantowana, jak to mówią!

paw0

Posiadacze dużych psów zapewne wiedzą o czym mówię, ale kupno dla takich pupili dobrej smyczy, która wytrzyma po pierwsze ich siłę, a po drugie zapewni wygodny i pewny chwyt właścicielowi, to naprawdę rzadkość. Ze świecą szukać tego typu produktów, a gdy przyjrzymy się asortymentowi modeli z automatycznym zwijaniem to okazuje się, że jedynie smycze Flexi są w stanie zaoferować odpowiednie parametry i funkcjonalność. Zdecydowanie polecam produkty tego producenta – zwłaszcza smycz dla psa Flexi Vario L to dobra inwestycja. Kolor jest tu co prawda kwestią drugorzędną, ale i tak marka posiada kilka odcieni do wyboru. Najbardziej spodobała mi się jednak możliwość dokupienia zakończenia amortyzującego oraz latarki, gdyż bardzo lubię wychodzić z moim Benkiem wieczorami, a ów moduł LED doskonale się do tego nadaje i przenosi moją smycz dla psa (Flexi Vario) na zupełnie nowy poziom jakości oraz bezpieczeństwa.

Calio

Smycz Flexi Vario to zarówno dla psa, jak i jego właściciela strzał w dziesiątkę. Jest obiecana swoboda, jest wysoka jakość wykonania oraz odpowiednia wytrzymałość, jest też mocne zapięcie i łatwa obsługa jedną ręką. Producent zadbał nawet o różnorodną paletę kolorów każdego modelu oraz by smycze Flexi mogły bez problemu zostać uzupełnione np. o rozdzielacz linki, latarkę LED, pojemnik na woreczki, czy amortyzator. Jestem na tak i to po 4 latach użytkowania wciąż tej samej smyczy!

klient1234