Smycze Flexi – satysfakcja dla psa i właściciela

Producent odpowiadający za fakt, iż smycze Flexi są dziś tak popularne, doskonale wie jak przekonać swoich potencjalnych klientów do wybrania jego produktów. Budując renomę marki postawiono tu przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zarówno pies, jak i jego właściciel mogą doświadczyć wszystkich tych trzech profitów. Każda smycz dla psa Flexi z serii Vario lub Classic to konstrukcja sprawdzona, wytrzymała, prosta w obsłudze oraz zapewniająca kontrolę i umożliwiającą szybką reakcję osobie, która z niej korzysta.

Smycze Flexi konkurują obecnie z produktami takich znanych marek na polskim rynku, jak Hilton czy Ferplast. Dobitnie pokazuje to, iż producent ten reprezentuje jakość oraz poziom satysfakcji konsumenta, który bezsprzecznie zasługuje na uwagę klientów dbających o tego typu detale. Każdy psi pupil pokocha swoją smycz Flexi Vario lub Classic, gdyż dla psa oznacza ona niski opór podczas rozwijania linki oraz maksymalna swobodę dzięki starannie przemyślanemu zasięgowi oddalenia się od swojego właściciela.

Smycz dla psa Flexi – korzyści dla właściciela czworonoga

Niezależnie od tego, czy klient wybierze jeden z modeli z serii Vario, czy też zdecyduje się na produkt z grupy Classic, smycze Flexi mogą zaoferować mu równie wiele profitów z wyboru, co jego psiemu pupilowi. By zbudować jak najwyższy poziom satysfakcji wśród swoich konsumentów marka ta oferuje w jej ramach:

  • - możliwość wyboru linki lub taśmy,
  • - opcję wyboru długości rozwijanego elementu smyczy (od 3 do 8 metrów),
  • - możliwość wyboru koloru smyczy dla psa Flexi Vario lub Classic (są też kobiece modele z eleganckim nadrukiem),
  • - dodatkowe akcesoria (rozdzielacz, świecąca lub amortyzująca końcówka, doczepiany pojemnik na przysmaki lub woreczki).

Smycze Flexi to przede wszystkim jednak automatyczne zwijanie i rozwijanie, w zależności jak daleko od nas spaceruje pies. Każda smycz Flexi Vario i Classic posiada również opcje blokady długości linki lub dynamicznego jej wyhamowania w przypadku zagrożenia, czy konieczności skrócenia dystansu. Dla psa oznacza to bezpieczeństwo, dla właściciela pewność, że w każdym przypadku będzie w stanie właściwie zadbać o swojego pupila – płacąc przy tym bardzo atrakcyjną cenę za taką możliwość.